“לרקום חיים”

חוויה אותנטית, אמנותית ואישית בעין כרם

בליבה של עין כרם, השכונה הירושלמית היפהפייה, בין כרמי הגפנים והזיתים, הבוסתנים, הכנסיות והמנזרים, על מדרונות ההר שוכן ביתה של מרים מס, אמנית בינלאומית מוערכת, המחברת בין חומר לסיפור חיים, בין צבעים לעוצמות נפש ומזמינה אתכם לחוויה אותנטית ואישית במפגש שרוקם סיפור חיים באומנות ייחודית ומופלאה.

זהו סיור אינטימי אישי ומיוחד, המאפשר הצצה נדירה לעולם האמנות ולעולם הפנימי היוצר פלא וחוויה עמוקה.


להזמנת מפגש

מרים מס. ירושלמית, אמא לשבעה ילדים וסבתא לכשלושים נכדים. עם היסטוריה של שבע דורות בירושלים, חייה הם מסע שמתחיל בילדות ירושלמית שורשית בשכונות הספוגות בירושלים של הנצח,הקימה משפחה וגידלה ילדים בין הרי יהודה ושומרון בשילוב של עולמות מקבילים, מגוש אמונים ועד מרכז רבין , פעילות ענפה בתוך החברה הישראלית, מו”לות ספרים ומסעות ברחבי העולם יחד עם מסע רוחני במרחבי הנפש הרוח, האמונה והאמנות.

מרים מזמינה אתכם לחוות יחד איתה מסע אל עולם אחר, סיפור חיים מרתק השזור ביצירותיה המשלבות חומר ורוח עבר והווה. האומנות של מרים מבוססת על טכניקה ושפה ייחודית שפיתחה, היצירות הן חוויה אומנותית, אסתטית ורוחנית. יצירותיה הוצגו ומצגות בארץ וברחבי העולם.

המפגש. אירוח נהדר בבית וסטודיו העטורים ביצירותיה של האמנית הבינלאומית מרים מס, מול נוף עוצר נשימה של עין כרם והרי ירושלים, את סיפור חייה המרתק של האמנית, על מעברים בין קבוצות ייחוס, על חיי חסידות, מסעות פנימיים ושבירת מוסכמות, כל זאת תוך פיתוח יצירה נפלאה. לא פחות זהו סיפור על ישראליות, יהדות, ירושלמיות, נשיות, אנושיות ואומנות.

קבוצות שהשתתפו במפגשי  “לרקום חיים” מספרים על חוויה מחזקת מעשירה וממלאת שהולכת איתם

הרבה מעבר למפגש עצמו

ישנם שילובים מנצחים: ביקור בבית האמנית מרים” מס הממוקם בנוף ילדותי , עין כרם מול נוף עוצר נשימה ! לזה תוסיפו את סיפורה המרתק והמעצים של מרים עשה לי פשוט טוב הבוקר! מרים מארחת בביתה כל מי שחפץ לשמוע על החיבור בין רוח לחומר , על היכולת לשנות ולהשתנות באומנות “ובחיים! להקשיב לרחשי הלב ולפעול!

מירי חן

מתאים במיוחד ל:

המפגשים אינם מתקיימים בשבת.המפגשים בתיאום והזמנה מראש בלבד.  

להזמנת מפגש התקשרו אלינו ונתחיל לדבר חוויה  

 050-668-9640 

053-221-7353

אפשר לשלוח ווטספ לשני המספרים,לשלוח מייל ל:
miriam.mass@gmail.com

  או למלא את טופס יצירת הקשר:

  שם*

   

  דואר אלקטרוני*

   

  טלפון*

  ההודעה שלך